W mikołajkowy wieczór niespodziankę naszym dzieciom zrobili Państwo Magdalena i Przemysław Kasperkiewicz. Małżeństwo przywiozło dla dzieci artykuły szkolne i zabawki zebrane podczas swojego ślubu. W imieniu naszych dzieci dziękujemy za bardzo miły gest !