Majowy weekend upłynął w miłej, świątecznej atmosferze. Oprócz spacerów w pięknym otoczeniu Doliny Bystrzycy czy wypadu na smaczne lody, zainteresowanie wzbudziła prezentacja dotycząca Konstytucji 3 Maja przygotowana przez Alicję i Nikolę. Nie obyło się bez kiełbasek z grilla na świeżym powietrzu. Nadmiaru kalorii można było pozbyć się podczas emocjonujących rozgrywek w siatkówkę.