Nasi wychowankowie zakończyli rok szkolny z pozytywnymi wynikami. Cieszyli się zarówno najmłodsi jak i starsi, którzy rozpoczną we wrześniu naukę w szkołach średnich. Bardzo dobrymi wynikami pochwaliła się także nasza maturzystka. Wszyscy absolwenci zostali obdarowani nagrodami, które wręczyła Dyrekcja PCUS. Życzymy udanych wakacji !