Nasi wychowankowie będą długo wspominać kończące się wakacje. Spędzili je w sposób aktywny i pożyteczny wędrując górskimi szlakami podczas kolonii sportowo-przygodowej z rozgrywkami laser tag i elementami survivalu w Starej Morawie czy delektując się słoneczną pogodą na pięknych plażach Jastrzębiej Góry. Dużą atrakcją była możliwość zwiedzenia Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej. Wypady do kina, GoJump-u czy wrocławskiego Aquaparku były przyjemnym uzupełnieniem ściśle wypełnionego programu wakacyjnego wypoczynku. Dzieciom dopisywały apetyty, więc podczas warsztatów kulinarnych prowadzonych przez szefową kuchni – kuchmistrza Panią Sylwię, będących pożyteczną lekcją samodzielności, mogły cieszyć się samodzielnie przygotowanymi posiłkami – pierogami i plackami ziemniaczanymi.