W listopadowy wieczór dzieci wraz z panią Sylwią, szefem kuchni i wychowawcami z zaangażowaniem przygotowały zabawę andrzejkową. W miłej atmosferze podczas delektowania się wspólnie przygotowanymi pizzerkami, wszyscy wywróżyli same dobre i pogodne marzenia.