Przejdź do treści

Piknik międzypokoleniowy

Dodane przez jsmakowski -

Kategoria

W dniu 7 czerwca 2025 r. na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Janusza Korczaka w Sobótce odbył się Powiatowy Piknik Międzypokoleniowy, który zorganizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu. Wydarzenie honorowym patronatem objęli: Włodzimierz Chlebosz - Starosta Powiatu Wrocławskiego oraz Mirosław Jarosz - Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka. Nasi wychowankowie dołożyli swoja cegiełkę do części artystycznej wystawiając na scenie skecz którego motywem przewodnim był wspólny taniec TWIST. Zabawa wraz z publicznością, była świetną okazją, żeby się trochę poruszać, pośmiać i poczuć rytm muzyki.

1
2

Strony w dziale: