Jesienne miesiące to czas wytężonej pracy szkolnej. Dla jednych to nauka w kolejnej klasie macierzystej szkoły, dla innych adaptacja w nowym gronie rówieśników w szkole średniej. Po powrocie do placówki można odpocząć i zająć się ulubionymi aktywnościami. Dla jednych będzie to sportowa rywalizacja na boisku piłkarskim lub tenisowej hali, dla innych aktywna pomoc przy organizowaniu takich uroczystości jak hucznie świętowane urodziny czy wspólne kreatywne zabawy. Dla każdego coś miłego.