Chłopaki na medal
Nasi wychowankowie są wszechstronnie utalentowani. Olivier i Henryk tak dobrze prezentują się na treningach piłki nożnej, że otrzymali powołanie na piłkarski turniej w Gliwicach Futbol Plus. Jak widać na załączonych zdjęciach - spisali się na medal.